Головна Проект для людей із вадами зору

Проект для людей із вадами зору

Місце проведення Офіс АГЕНТІВ ЗМІН

АГЕНТИ ЗМІН провели онлайн робочу зустріч з розробниками проекту транскордонного співробітництва “Невидима спадщина: обмін та впровадження передового досвіду щодо доступу до культури для людей з вадами зору”.

Він реалізується в рамках Програми PBU Люблінським католицьким університетом Іоана Павла II (головний бенефіціар) та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.

Метою проекту є популярізація культурної спадщини Любліна та Івано-Франківська для людей із вадами зору. Зокрема, у рамках проекту буде підготовлено дві групи людей (у Любліні та у Франківську), що погано бачать або зовсім не бачать, яких ознайомлять із сучасними нововведеннями та навчать ними користуватися. Також відбудеться обмін візитами цих груп.