Головна ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ОЧНО ТА ОНЛАЙН

ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ОЧНО ТА ОНЛАЙН

У Центрі АГЕНТІВ ЗМІН відбулось практичне навчання студентів.

Студенти проходили два види практики – переддипломну та навчальну.  Переддипломна практика відбулась для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Навчальну практику проходили студенти спеціальностей «Менеджмент» та «Маркетинг».

АГЕНТИ ЗМІН провели чергові консультації в рамках практики студентів груп МО, МЗЕД та МК Економічного факультету ПНУ. Темами зустрічей стали базові основи підготовки концепції проектів, особливості розробки твердих/інвестиційних проектів та особливості підготовки й реалізації міжнародних та транскордонних проектів. Молоді економісти отримали змістовну та цікаву інформацію про складові елементи проектних заявок, про різноманітні джерела фінансування проектів, про співробітництво з іноземними партнерами при реалізації різноманітних грантових програм. Домовилися продовжити спілкування з «Агентами змін» задля втілення в життя нових творчих ідей в сфері проектної діяльності.