Головна When we all work together – we all win together!

When we all work together – we all win together!

Початок 2019.10.18 В 11:00

Кінець 2019.10.18 В 13:00
Місце проведення ОФІС ПРОЕКТНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ "АГЕНТИ ЗМІН" ПРИКАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

В офісі АГЕНТІВ ЗМІН відбулась презентаційно-інформаційна зустріч з волонтером Корпусу Миру Клеєм Хітером з Бостона, США. Захід відбувся в рамках співпраці Прикарпатського університету університету, нашого проектно-освітнього центру та Івано-Франківської регіонального відділення «Асоціація міст України».

Клей Хітер має досвід роботи у сферах підприємництва, фінансового консалтингу, менеджменту у державних та неприбуткових громадських організаціях, тренінгово-освітньої діяльності. У зустрічі взяли участь її ініціатори – виконавчий директор ІФ РВ АМУ Юрій Стефанчук та регіональний консультант АМУ Микола Скиданюк, керівник і фахівці команди АГЕНТИ ЗМІН, доценти кафедри фінансів Світлана Кропельницька, Тетяна Мигович, Тетяна Солоджук, а також Михайло Статкевич і студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». У жвавій англомовній дискусії обговорили майбутні спільні заходи та інші напрямки потенційної співпраці. Адже наше гасло: When we all work together – we all win together!