Головна Історії успіху робимо разом

Початок 2019.12.04 В 10:00

Кінець 2019.12.04 В 12:00
Місце проведення ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Вітаємо нагододжених сьогодні переможців обласного конкурсу проєктів розвитку місцевого самоврядування – проєкт «Створення кемпінгово-наметового містечка “Байки бойка” в урочищі “Бовкоти” Витвицької ОТГ (Долинський район). Його авторами є наші студенти-фінансисти за менторської підтримки фахівця АГЕНТІВ ЗМІН, доцентки кафедри фінансів Тетяни Мигович!

Це одна з історій успіху АГЕНТІВ ЗМІН! А розпочалась вона з конкурсу «Сьогодні креативна ідея – завтра реальна справа», що був організований Івано-Франківським відділенням Асоціації міст України та Проектно-освітнім центром «Агенти змін» Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника”. Шлях до успіху і деталі про проектну ідею дивіться тут: