Головна У команді з розробки Стратегії розвитку Франківщини

Початок 2019.09.19 В 10:00

Кінець 2019.09.19 В 12:00
Місце проведення ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

АГЕНТИ ЗМІН беруть участь у розробці проекту Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки. Очільниця проектно-освітнього офісу Прикарпатського університету Світлана Кропельницька та директорка Центру соціологічних досліджень Прикарпатського регіону університету, фахівчиня АГЕНТІВ ЗМІН з питань моніторингу та оцінки Ольга Максимович включені до робочої групи. Вони працюватимуть над підготовкою нової стратегії регіону з врахуванням принципів планування на засадах смарт-спеціалізації, пріоритетів регіону щодо розвитку гірських та прикордонних територій тощо.

Під час бурі мізків на нараді, яку провів голова облдержадміністрації Денис Шмигаль, фахівчиня з питань проектів регіонального/місцевого розвитку Світлана Кропельницька запропонувала застосувати до нового програмного документу механізм збалансування інституційного та фінансового забезпечення розвиткових проектів, які ввійдуть до Плану заходів з реалізації стратегії. Це ні в якому разі не має перешкоджати здоровій конкуренції між суб’єктами, організаціями, установами, що працюють у сфері регіонального розвитку та зміцнення інституту місцевого самоврядування, а навпаки, на думку фахівчині, сприятиме формуванню більш спроможних в організаційному та фінансовому плані партнерств з таких інституцій при реалізації потужних проектів як Всеукраїнського, так і транскордонного чи міжнародного рівня. Адже Прикарпатський університет вже має досвід реалізації трьох проектів розвитку – це саме АГЕНТИ ЗМІН, PIMReC (проект адаптації Обсерваторії для потреб рятувальників) та будування Центру зустрічей молоді України і Польщі у Микуличині. Всі ці проекти потребують для забезпечення їх сталості використання вище зазначеного механізму.