Головна Участь у школі управління

Початок 2019.09.20 В 10:00

Кінець 2019.09.20 В 15:00
Місце проведення Верховина

Участь у Школі управління проектним циклом, що відбулась у Верховині на запрошення організатора – Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, взяла Світлана Кропельницька.

Менеджерка АГЕНТІВ ЗМІН, доцентка кафедри фінансів і фахівчиня з питань проектів регіонального розвитку Світлана Кропельницька як спікер-ментор розповіла про особливості підготовки проектної заявки на конкурс проектів регіонального розвитку за рахунок коштів секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Другиий конкурс має бути незабаром оголошено Міністерством розвитку громад та територій України. Підтримку у підготовці та реалізації майбутніх проєктів-учасників Конкурсу II вже розпочали надавати як безпосередньо міністерство, так і Група радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» та регіональні ЦРМС.