Головна Створення туристичного об’єкту «Бойківська брама»

Створення туристичного об’єкту «Бойківська брама»

Початок 2020.02.26 В 10:00

Кінець 2020.02.26 В 14:00
Місце проведення ОФІС ПРОЕКТНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ "АГЕНТИ ЗМІН" ПРИКАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Відбулась робоча очно-онлайн зустріч фахівців Проектно-освітнього центру АГЕНТИ ЗМІН, представників місцевих органів влади, громадських організацій та студентства. Обговорювали проєктну ідею «Створення туристичного об’єкту «Бойківська брама». Її презентували студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” Андрій Катрій, Юрій Гулей та їх керівник-фахівчиня АГЕНТІВ ЗМІН Тетяна Мигович.

Начальник відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко та керуючий справами Долинської районної ради Зеновій Мандрик висловили свою позицію щодо можливих напрямів опрацювання та реалізації цієї проектної ідеї. У зустрічі також взяв участь голова ГО “Центр соціальних та ділових ініціатив” Іван Зінов’єв, який розповів про можливу участь його організації у розвитку бойківського краю в контексті реалізації проєкту «Байк акцент». Учасники зустрічі домовились про напрями та умови подальшої співпраці.