Головна РОЗВИВАЄМО ПІДПРИЄМНИЦТВО У НАУЦІ СПІЛЬНО З МІЖНАРОДНИМИ ПАРТНЕРАМИ

РОЗВИВАЄМО ПІДПРИЄМНИЦТВО У НАУЦІ СПІЛЬНО З МІЖНАРОДНИМИ ПАРТНЕРАМИ

Початок 26 вересня

Місце проведення ОНЛАЙН

Завдяки міжнародній співпраці в рамках консорціуму європейських цифрових університетів EDUC та з його координатором Потсдамським Університетом випускники програми «Молоді підприємці в науці» з Прикарпатського університету, які у червні 2023 року взяли участь у виїзному воркшопі «Від PhD до інноватора WOMXN» у Потсдамі, мали нагоду прийняти участь у двох нових заходах онлайн.

Зокрема, участь взяли Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА, Уляна СЕМАК, Лілія КАТАНОВА та Катерина КОБУТА.

Перший із заходів «ОСНОВИ КОМАНДНОЇ РОБОТИ», спрямований був на опрацювання різних аспектів командної роботи, розбіжностей, різних бачень чи інших проблем між членами команди, що є поширеною причиною невдач у стартап-індустрії. Учасники дізналися більше, як може виглядати функціональна команда та що потрібно для роботи в самоорганізованій та гнучкій командній атмосфері.

Другий захід воркшопу «ВАШ ШЛЯХ ДО РОЗШИРЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ МОЖЛИВОСТЕЙ» для всіх жінок-науковиць – це подорож у світ відкриттів, підприємництва, джерел і ресурсів його підтримки, інсайтів від науковців – підприємиць та підприємців.