Головна РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ КАЛУСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ КАЛУСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Місце проведення ОФІС ПРОЕКТНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ

Днями відбулась зустріч фахівчинь АГЕНТІВ ЗМІН з головою Калуської районної ради – Михайлом ЛАВРІВИМ.

У зустрічі взяли участь директорка Проектно-освітнього центру АГЕНТИ ЗМІН ПНУ, доцентка кафедри фінансів Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА, фахів чині Центру – доцентка кафедри фінансів Тетяна МИГОВИЧ, доцентка кафедри загальної і клінічної психології Мирослава КУЛЕША-ЛЮБІНЕЦЬ.

Під час зустрічі обговорили питання подальшої співпраці районної ради з Прикарпатським університетом та АГЕНТАМИ ЗМІН щодо розширення напрямів проектної діяльності.

Нагадаємо, що у 2019 році за ініціативи Михайла ЛАВРІВА було підписано угоду з Долинською районною радою, де раніше на посаді заступника він працював. На даний момент Долинська райрада входитиме до структури Калуської районної ради.

Принагідно, директорка Центру Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА вручила подяку ректора Університету Михайлу ЛАВРІВУ за активну співпрацю з АГЕНТАМИ ЗМІН у період реалізації проекту регіонального розвитку «Створення проектно-освітнього центру розвитку інновацій та інвестицій в регіоні».