Головна Про головне у реалізації проекту

Про головне у реалізації проекту

Початок 10:00

Кінець 11:00
Місце проведення Прикарпатський університет імені Василя Стефаника

АГЕНТИ ЗМІН звітували про свою роботу на онлайн-нараді Прикарпатського університету щодо реалізації проекту “Створення проектно-освітнього центру розвитку інновацій та інвестицій в регіоні”. У зустрічі взяли участь ректор університету – Ігор Цепенда, проректор з наукової роботи Валентина Якубів, директор Наукового парку ” Прикарпатський університет” Роман Бубна, а також очільниця АГЕНТІВ ЗМІН Світлана Кропельницька та актив команди проекту.
Директорка Центру представила проміжні результати проекту, ознайомила присутніх з аспектами поточної роботи третього року його реалізації. Учасники також обговорили нові пропозиції щодо забезпечення сталості проекту, проблемні питання його впровадження та напрямки їх вирішення.