Головна Практика для фінансистів

Практика для фінансистів

Початок 2019.05.28 В 10:00

Кінець 2019.05.28 В 17:00
Місце проведення ОФІС ПРОЕКТНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ "АГЕНТИ ЗМІН" ПРИКАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Розпочалась двотижнева навчальна практика для студентів спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” економічного факультету Прикарпатського університету.

Під час настановчої зустрічі керівник центру та керівникі практики від кафедри фінансів, доц. Тарас Сус та доц.Тетяна Солоджук ознайомили практикантів з етапами проходження навчальної практики та її завданнями.
Наступного дня доц.кафедри фінансів Світлана Кропельницька провела онсультацію -тренінг з питань підготовки та фінансування проектів регіонального розвитку. При цьому студенти мали чудову можливість апробувати переваги використання для участі в онлайн заходах додатку Webex Meetings.