Головна НАУКОВЦІ УНІВЕРСИТЕТУ та VENTURE BUILDING PROGRAM

НАУКОВЦІ УНІВЕРСИТЕТУ та VENTURE BUILDING PROGRAM

Початок 31 січня

Місце проведення ОНЛАЙН

31 січня 2023 року за сприяння фахівців Проектно-освітнього центру «Агенти змін» ПНУ відбулась робоча онлайн нарада із Саймоном ДІРКСОМ (Simon Dierks) – керівником відділу маркетингу фірми Carbon13, партнером Постдамського університету (в рамках реалізації співпраці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника із консорціумом європейських університетів EDUC).

На зустрічі були присутні директорка Проектно-освітнього центру «Агенти змін», доцентка кафедри фінансів Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА; фахівчиня Проектно-освітнього центру «Агенти змін», доцентка кафедри фінансів Тетяна МИГОВИЧ; директор Наукового парку «Прикарпатський університет» Роман БУБНА; академік АТН України, доктор технічних наук, професор кафедри хімії Сергій КУРТА; кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології Андрій ЗАМОРОКА; кандидат фізико-математичних наук, викладач кафедри фізики і хімії твердого тіла фізико-технічного факультету Остап МАТКІВСЬКИЙ.

Учасники наради обговорили участь науковців та студентів Прикарпатського національного університету у програмі Venture Building Program щодо розробки та реалізації ідей екологічних стартапів, яка впроваджується Carbon13, особливості даної програми.

Саймон ДІРКС зазначив, що Venture Building Program допомагає науковцям з різних країн об’єднатись задля розв’язання певної екологічної проблеми чи для впровадження новацій, які дружні до природи, сприяє виведенню реалізованих екологічних стартапів на ринок. Науковці університету в свою чергу висловили думки щодо можливості мультидисциплінарної кооперації в даній сфері.