Головна НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ ТА МАРКЕТОЛОГІВ У ЦЕНТРІ «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ

Початок 28 листопада

Кінець 9 грудня
Місце проведення Офіс Агентів Змін

Проектно-освітній центр «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ вчергове забезпечив проведення навчальної практики, яка передбачається навчальними планами структурних підрозділів університету.

Цього разу практика у змішаному форматі була проведена для  студентів 2 курсу, спеціальності 073 «Менеджмент» та спеціальності 075 «Маркетинг» денної та заочної форми навчання економічного факультету Прикарпатського національного університету.

Факультетським керівником-методистом навчальної практики була викладач-методист, доцентка Марія БАГРІЙ.

Навчальні заходи практики з 28.11.22 до 09.12.22 р. забезпечували фахівці Центру «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ.

Так, розпочала навчальну практику традиційно директорка Центру, доцентка кафедри фінансів Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА із знайомства з Центром та його діяльністю та теми «Концепція проекту: зміст та ключові елементи структури».

Про «Основи розробки бюджету проекту» розповіла фахівчиня Центру, доцентка кафедри фінансів Тетяна МИГОВИЧ.

Завершальний тренінг змішаного формату відбувся на тему «Особливості підготовки міжнародних/транскордонних проектів». Його провела фахівчиня Центру, доцентка кафедри фінансів  Тетяна СОЛОДЖУК.

Всього забезпечено практикою 88 студентів, з них 70 денної форми навчання та 18 – заочної.

Усі заходи навчальної практики доступні для перегляду на нашому каналі Youtube