Головна МОТИВУЄМО ТА ПІДВИЩУЄМО ПРОЕКТНУ АКТИВНІСТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ

МОТИВУЄМО ТА ПІДВИЩУЄМО ПРОЕКТНУ АКТИВНІСТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ

Початок 9 лютого

Місце проведення Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Днями відбулась перша частина інтерактивного тренінгу для науково-педагогічних працівників Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника з управління проектами від команди Проектно-освітнього Центру «Агенти змін» ПНУ на тему «Структура та логіка створення концепції проєкту та проєктної команди».

Учасників тренінгу привітала перша проректорка університету Валентина ЯКУБІВ, акцентувавши увагу на необхідності підвищення активності у проектній діяльності науково-педагогічних працівників університету та, особливо, розвитку мультидисциплінарних проектів.

Головними спікерами тренінгу були Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА – директорка Центру «Агенти змін» ПНУ, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів та Мирослава КУЛЕША-ЛЮБІНЕЦЬ – фахівчиня Центру «Агенти змін» ПНУ, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри загальної та клінічної психології.

Тренінг відбувався в інтерактивному практико-орієнтованому форматі. Учасники заходу були рандомно поділені на команди, що включали представників різних спеціальностей. Таким чином, викладачі мали можливість згенерувати спільні проектні ідеї, розробити основні складові її концепції, такі як проблема, мета і завдання, заходи та очікувані результати проекту. Для забезпечення такого формату проведення у заході також брали участь і допомагали учасникам фахівчині Центру «Агенти змін» ПНУ, доцентки кафедри фінансів Зоряна КРИХОВЕЦЬКА, Тетяна МИГОВИЧ, Тетяна СОЛОДЖУК.

Під час однієї із практичних частин тренінгу Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА зауважила: «У проектній діяльності слід добре усвідомлювати, що така діяльність є мультивекторною і вимагає диверсифікованого підходу до формування команди проекту, коли залучаються фахівці різних сфер, напрямів та спеціальностей. Тому не слід уособлюватись і самостійно працювати над проектною ідеєю, а, навпаки, залучати до обговорення якомога ширше коло зацікавлених осіб».

“Приємно вражена активністю учасників тренінгу при виконанні практичних завдань, адже розробка концепції проекту та формування команди є чи не найважчим етапом у процесі управління проектами і вони з цим успішно справилися”, – зазначила Мирослава КУЛЕША-ЛЮБІНЕЦЬ.

Учасники тренінгу високо оцінили організацію командної роботи у групах, креативний підхід проведення заходу (випадкове створення груп, постійна підтримка і мотивація), кваліфікацію тренерів, детальний розгляд вже існуючих проектів тощо.

Коментарі закриті.