Головна З Різдвом та з Новим роком!

З Різдвом та з Новим роком!

Робота з професіоналами – це цінний досвід, що є запорукою успіху у проектній справі! Рік, що минув, увійде в історію
університету і АГЕНТІВ ЗМІН як успішний. У ці дні ми відчуваємо душевний підйом і гордість за перемоги, досягнуті в минулому році. Їх було чимало. Непомітно, у вирі командної роботи промайнули перші три роки нашої спільної діяльності в рамках проекту. З упевненістю можемо констатувати, що наше бажання сприяти зростанню інвестиційно-інноваційної спроможності Прикарпаття за цей час лише зміцнилося!

Ми завершили активну стадію реалізації проекту, в рамках якого створено  Проектно-освітній центр “Агенти змін” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Але! Робота АГЕНТІВ ЗМІН триватиме й надалі!

Тому до зустрічі у Новому 2021 році!

Ми вітаємо наших друзів, партнерів та колег із святами, бажаємо процвітання і благополуччя, нових успішних спільних проектів і невичерпного джерела креативних ідей!
Щастя і здоров’я Вам і Вашим близьким! З Різдвом та з Новим роком!