Головна Зустрічі з головами ОТГ

Початок 2019.04.24 В 10:00

Кінець 2019.04.24 В 16:00
Місце проведення ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Хочемо поінформувати про наші плідні робочі зустрічі на виїзді з представниками Яблунівської та Делятинської об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області, з якими вже налагоджено співпрацю.

У обговореннях проектно-консультаційної роботи Агентів змін для громад, їх потенційних напрямів співпраці з конкретними підрозділами університету, розробки і реалізації спільних проектів розвитку взяли участь директор Центру Агентів змін Світлана Кропельницька, доцент кафедри фінансів Тетяна Солоджук та представник наукового парку Прикарпатського університету і керівник ГО “Проконсалтгруп” Олег Швець. Голови Зеновій Томащук (Яблунівська ОТГ) та Богдан Клим’юк (Делятинська ОТГ) разом з представниками профільних управлінь громад вже вийшли на рівень системної співпраці з нами, продовжують поглиблювати знання в сфері проектної діяльності та завдяки ним впевнено крокують до отримання громадами бажаних результатів.