Головна ЗАРОДЖУЄТЬСЯ НОВА ПОТЕНЦІЙНА СПІВПРАЦЯ ЗАДЛЯ РОЗВИТКУ ФАХОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ МОЛОДІ

Початок 27 квітня

Місце проведення Офіс проектно-освітнього центру «АГЕНТИ ЗМІН»

Днями у Проектно-освітньому центрі «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ відбулась спільна робоча зустріч із представниками громадської організації Junior Achievement Ukraine. На зустрічі були присутні директор з розвитку Junior Achievement Ukraine Андрій ТУРАК, менеджер програм Junior Achievement Ukraine Віра ДРУГОВА, директорка Проектно-освітнього центру «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ к.е.н., доцентка кафедри фінансів Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА, член Правління Бізнес Асоціації Віктор ВІНТОНЯК, депутат Івано-Франківської міської ради Роман ХАРУК, представники кафедри фінансів – завідувач кафедри, д.е.н., професор Омелян ЛЕВАНДІВСЬКИЙ, д.е.н., професор Роман ЩУР, к.е.н., доцент Іван ПЛЕЦЬ, к.е.н., доцентка Тетяна МИГОВИЧ, к.е.н., доцент Володимир МАЦЬКІВ, фахівець Наукового парку «Прикарпатський університет» Михайло СТАТКЕВИЧ.

На початку зустрічі представники організації Junior Achievement Ukraine розповіли про свою діяльність у сфері освіти молоді, ознайомили з переліком навчальних програм з підприємництва, економіки та фінансів, а також окреслили своє бачення потенційних напрямів співпраці із структурними підрозділами Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, зокрема, кафедрою фінансів та Центром «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ.

Директорка Центру «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ, доцентка кафедри фінансів Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА ознайомила гостей з напрямками діяльності Центру у регіоні з точки зору розвитку проектної, фінансової, підприємницької грамотності у співпраці кафедрою фінансів (нагадаємо, що актив фахівців Центру представлений в основному викладачами кафедри фінансів). Також зауважила, що Центр «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ вже давно виконує роль потужного комунікаційного майданчика з місцевим бізнесом, місцевою владою, територіальними громадами та громадськими інституціями, які зацікавлені спільно впливати на розвиток економіки регіону, залучаючи при цьому нашу талановиту українську молодь.

Член Правління Бізнес Асоціації Івано-Франківська Віктор ВІНТОНЯК і депутат міськради, голова постійної депутатської комісії з питань розвитку територіальних громад, підприємництва, економіки та регуляторної політики Роман ХАРУК поділилися думками щодо ряду стратегічних кроків бізнесу та влади Івано-Франківської міської територіальної громади задля залучення здобувачів різних рівнів освіти до розвитку економіки міста та регіону загалом.

Фахівчиня Центру «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ, доцентка кафедри фінасів Тетяна МИГОВИЧ розповіла про роботу кафедри фінансів та Центру у сфері підвищення рівня фінансової грамотності та підприємницької активності.

Доцент кафедри фінансів, радник міського голови Івано-Франківська Іван ПЛЕЦЬ підкреслив необхідність підтвердження кваліфікаційного рівня студентів коледжів, технікумів, училищ та важливості створення відповідної інституції для цього.

Обговорення пройшло у дружній діловій атмосфері.

На завершення зустрічі учасники окреслили потенційні напрямки майбутньої співпраці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, зокрема Проектно-освітнього центру «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ, кафедри фінансів з організацією Junior Achievement Україна за сприяння і участі Бізнес Асоціації Івано-Франківська та міської й регіональної влади.