Головна Експертні групи з акредитації – у гостях в АГЕНТІВ ЗМІН

Експертні групи з акредитації – у гостях в АГЕНТІВ ЗМІН

Початок 2020.03.12 В 12:00

Кінець 2020.03.12 В 13:00
Місце проведення ОФІС ПРОЕКТНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ "АГЕНТИ ЗМІН" ПРИКАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

В рамках виїзної роботи експертні групи з акредитації освітніх програм спеціальностей Прикарпатського національного університету знайомляться з роботою Проектно-освітнього центру “Агенти змін”. Зокрема, 12 березня до Центру завітала експертна група з акредитації спеціальності Міжнародні економічні відносини та завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, доктор економічних наук, професор Лілія Іванівна Михайлишин. Із матеріально-технічним забезпеченням Центру та основами його роботи як структурного підрозділу університету та як інституції, створеної задля регіонального розвитку, експертів ознайомила фахівчиня Агентів змін Тетяна Мигович.