Головна ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ ТА МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ ТА МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Початок 7 лютого

Місце проведення ОНЛАЙН

У рамках навчальної практики студентів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка» фахівчинею Проектно-освітнього центру «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ, доценткою кафедри фінансів Зоряною КРИХОВЕЦЬКОЮ проведено вебінар на тему «Дослідницькі проєкти та можливості для дослідників та студентів».

Під час онлайн заходу було звернуто увагу на роль дослідницьких проєктів для розвитку науки та забезпечення соціально-економічного розвитку держави, важливість проведення студентами досліджень у рамках курсових, кваліфікаційних та інших наукових робіт. Розглянуто специфіку написання дослідницьких проєктів та подачі заявок на конкурс. Також запропоновано можливості пошуку актуальних конкурсів для дослідницьких проєктів та можливості для студентів щодо отримання грантів на навчання та стажування.