Головна Допомога закладам професійної освіти

Допомога закладам професійної освіти

Початок 2019.06.24 В 02:00

Кінець 2019.06.24 В 05:00
Місце проведення ОФІС ПРОЕКТНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ "АГЕНТИ ЗМІН" ПРИКАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Представниці Рогатинського державного аграрного коледжу Ганна Базюк та Маріанна Куріца, які 5 червня у Проектно-освітньому центрі «Агенти Змін» брали участь у зустрічі «ПРОЕКТИ ЯК ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ», сьогодні звернулися до нас й отримали фахову консультаційну підтримку щодо підготовки однієї з проектних пропозицій та пошуку фонду коштів чи грантового ресурсу на її фінансування.

За допомогою Світлани Кропельницької, Романа Щура, Івана Фуфалька, Зоряни Криховецької було опрацьовано низку пропозицій, розглянуто кілька сценаріїв та зроблено запит до одного із фондів потенційної фінансової підтримки.