Головна Децентралізація приносить кращі результати та ефективність

Децентралізація приносить кращі результати та ефективність

Початок 2019.08.15 В 13:00

Кінець 2019.08.15 В 15:00
Місце проведення ОФІС ПРОЕКТНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ "АГЕНТИ ЗМІН" ПРИКАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

В офісі АГЕНТІВ ЗМІН відбулась зустріч з директором Малопольської школи публічного адміністрування Криштофом Гвуцом та координатором проекту DOBRE – «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» ( п`ятирічний проект Агентства США з міжнародного розвитку у сфері розбудови місцевого самоврядування в Україні), директоркою Директорату з питань євроінтеграції ГО “Міжнародна фундація розвитку” Анастасією Барцицькою.

Участь у заході взяли також координатор проекту “DOBRE” в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника – Володимир Стефінін, та керівниця Центру, доцент кафедри фінансів – Світлана Кропельницька, а також в онлайн режимі – фахівці Центру Роман Щур і Тетяна Мигович завдяки можливостям нашої платформи pu.webex.com, що створена в рамках виконання проекту регіонального розвитку за секторальної підтримки Євросоюзу.

Обговорили потенційну співпрацю в рамках проекту “DOBRE”, можливості використання сучасних технічних засобів та фахового потенціалу АГЕНТІВ ЗМІН.