Головна ВЕЛОМАРШРУТИ У ДОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ

Початок 10:00

Кінець 11:00
Місце проведення Долина

Відбувся робочий візит представників Проектно-освітнього центру «Агенти змін» та Наукового парку Прикарпатського університету в Долинський район в рамках опрацювання проектної ідеї веломаршрутів на території Долинської ОТГ, Шевченківської сільської ради, Витвицької та Вигодської ОТГ.

Дану ідею під назвою «Бойки на байках» запропонували студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Андрій Сікан та Юрій Гулей під керівництвом фахівчині «Агентів змін»  Тетяни Мигович. Теоретичне опрацювання проекту тривало ще з березня 2020 р. За ініціативою директорки центру «Агенти змін» Світлани Кропельницької та  керівника Наукового парку «Прикарпатський університет» Романа Бубни,  розробники проекту туристичних веломаршрутів вирішили презентувати своє бачення розвитку велотуризму в громадах.

Задля детальнішої розробки та розуміння складових проекту до робочої зустрічі долучились заступник голови Долинської районної ради Михайло Лаврів, керуючий справами районної ради Зеновій Мандрик, голова Шевченківської сільської ради Микола Мацалак, директор КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк» Михайло Ковтун, працівники Долинської ОТГ Наталя Диндин та Олена Немец, представник Витвицької ОТГ Віталій Кульпа, а також депутати Шевченківської сільської ради та інші активні представники громад. У жвавому обговоренні всі однозначно висловили підтримку ідеї та подяку науковцям та студентам за участь у розвитку краю.

Учасники зустрічі також відвідали мальовничі локації-зупинки майбутнього веломаршруту, зокрема с. Лолин, Шевченківське лісництво ДП «Вигодське лісове господарство» та урочище «Шандра».

«Результатом спільної роботи  стане розробка ще одного цікавого, актуального, зініційованого молоддю, а саме студентами ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника та активістами проекту для удосконалення внутрішніх туристичних дестинацій Карпат» – зазначила директорка центру «Агенти змін» Світлана Кропельницька.