Головна Вебінар «КОНЦЕПЦІЯ ПРОЕКТУ: ЗМІСТ І КЛЮЧОВІ ЕЛЕМЕНТИ СТРУКТУРИ»

Вебінар «КОНЦЕПЦІЯ ПРОЕКТУ: ЗМІСТ І КЛЮЧОВІ ЕЛЕМЕНТИ СТРУКТУРИ»

Початок 2020.04.02 В 10:00

Кінець 2020.04.02 В 12:00
Місце проведення Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

АГЕНТИ ЗМІН продовжують консультувати щодо питань управління проектами, починаючи від ідеї до успішного впровадження її у життя.

Пропонуємо черговий вебінар на актуальну тематику «КОНЦЕПЦІЯ ПРОЕКТУ: ЗМІСТ І КЛЮЧОВІ ЕЛЕМЕНТИ СТРУКТУРИ», доступний на нашому YouTube каналіТакож нагадуємо, що надати консультації наша команда теж готова онлайн, якщо ви заповните форму-запит на нашому сайті ТУТ

Фахівці сконтактують і узгодять з вами час для такої онлайн-зустрічі з використанням Cisco WebEx Meetings. Оновлену інструкцію з його використання ви знайдете тут (на правій панелі).

Презентацію до вебінару “КОНЦЕПЦІЯ ПРОЕКТУ” можна завантажити тут: https://drive.google.com/open?id=1UV5E4XEcadYEKB4mwR-2NQKt4NAQjO6M або переглянути більше презентацій у нашій рубриці “КОНСАЛТИНГ ЗА ТИПАМИ ПРОЕКТІВ”.