Головна Будуймо Європу!

Початок 2019.09.05 В 12:00

Кінець 2019.09.05 В 15:00
Місце проведення Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Ми консультуємо, вчимо, допомагаємо у проектній діяльністі, а це ще не все! Крім цього, АГЕНТИ ЗМІН активно беруть участь у заходах, що сприяють розвитку і удосконаленню самої команди, обміну досвідом і новим професійним знайомствам! Цього разу 4 вересня частина нашої команди взяла участь у тренінгу «European projects lab for NGOs» від Представництва ЄС в Україні.

Проведення цього інтерактиву забезпечували представники ГО «Інтерньюз-Україна», координатор інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» Аліса Тягун, менеджер Сергій Корольков, керівник ГО “Інститут соціальної політики регіону”, доцент Олег Кулініч у співорганізації з Прикарпатським університетом, зокрема Науково-дослідним відділом та Інформаційним центром Європейського Союзу ПНУ.

Захід зібрав учасників, які мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені у продовженні такої співпраці.
АГЕНТИ ЗМІН мали можливість не тільки обмінятися думками і досвідом, налагодити співпрацю з представниками ЄС, але й поспілкуватися з учасниками з числа партнерів університету щодо майбутнього проектного співробітництва. Другого дня до активностей були долучені і студенти! Це було дуже цікаво. Отже… Що знає наша молодь про Європейський Союз?! Про твори культури, історичні події, традиції? Про визначні пам’ятки та відомих діячів? Цікаво?!Безумовно!!! Тож 5 вересня на базі Інформаційного центру ЄС Прикарпатського університету відбулася гра «Eurosession»! Близько 80 учасників гри взяли участь у вікторині та отримали призи від Представництва ЄС в Україні. Мета цих заходів – підвищення рівня обізнаності молоді у цій тематиці. Крім цього, нам було важливо пояснити необхідність реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.
Для університету та АГЕНТІВ ЗМІН важливою є співпраця між Прикарпатським та Представництвом ЄС в Україні по залученню студентів до заходів в рамках програми «Будуймо Європу в Україні».