Головна АНОНС. Зустріч з представниками Європейських фондів Центру Європроектів

АНОНС. Зустріч з представниками Європейських фондів Центру Європроектів

Початок 2018.05.08 В 10:00

Кінець 2018.05.08 В 13:00
Місце проведення М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 57, АУД. 25 (2 ПОВЕРХ ЦЕНТР. КОРПУСУ)

Організатор заходу – Проектно-освітній центр «Агенти змін» Прикарпатського університету.

Програма зустрічі:

Планується обговорення конкретних механізмів та шляхів отримання коштів ЄС з оглядом існуючих конкурсів в рамках транскордонного співробітництва (програма «Польща-Україна-Білорусь»). Зацікавлені особи отримають відповіді щодо запиту ЄС на проекти місцевого та регіонального розвитку, зокрема, в перспективі до 2020 року. Дізнаються про роль Центру Європейських Проектів у транскордонному та транснаціональному співробітництві. В рамках зустрічі також відбудеться практичний семінар щодо участі у транскордонних програмах.

У заході візьмуть участь Ігор Цепенда, ректор університету; Лешек Буллер директор Центру Європейських Проектів; Лоліта Гєдо – експерт Спільного технічного секретаріату Програми Польща-Білорусь-Україна; Світлана Кропельницька, директор Проектно-освітнього центру «Агенти змін», доцент кафедри фінансів, ін. До участі запрошено представників Івано-Франківської обласної ради та облдержадміністрації, міської ради, відповідальних за питання міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності, РВ «Асоціація міст України», голів районних рад та райдержадмінстрацій, голів ОТГ, Центр розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області, Агенцію регіонального розвитку області, Агенцію розвитку ОТГ Прикарпаття, науковців, аспірантів, студентів та всіх зацікавлених осіб.