Головна АГЕНТИ ЗМІН У ПАРАГРАФІ

АГЕНТИ ЗМІН У ПАРАГРАФІ

Початок 26 квітня

Місце проведення ПРИКАРПАТСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Фахівчині Проектно-освітнього центру “Агенти змін” Тетяна СОЛОДЖУК та Тетяна МИГОВИЧ провели консультацію для волонтерів студентського Молодіжного центру Paragraph щодо соціального підприємництва. К.е.н., доцентка кафедри фінансів Тетяна МИГОВИЧ охарактеризувала особливості соціального підприємництва в контексті неприбуткової діяльності. К.е.н., доцентка кафедри фінансів Тетяна СОЛОДЖУК описала  можливості впровадження соціального підприємництва у МЦ Paragraph та відповідного документального оформлення. Фахівчині також дали поради волонтерам щодо проведення інформаційної компанії.

“Paragraph об’єднує молодь Івано-Франківська, тому у нас виникла ідея розширити межі функціонування і до відпочинкових активностей додати підприємництво” – зазначила Світлана СТАДНИК, менеджер відділу організації подій МЦ Paragraph.

“Щиро дякуємо за консультацію, надіємось, ми зможемо створити соціальне підприємство на базі Paragraph”, – сказала вкінці зустрічі Вікторія МАРУСЯК – волонтерка МЦ Paragraph, студентка 3-го курсу спеціальності “Фінанси, банківська справа і страхування”.