Головна АГЕНТИ ЗМІН сприяють розвиткові туризму регіону

АГЕНТИ ЗМІН сприяють розвиткові туризму регіону

Початок 2020.05.13 В 10:00

Кінець 2020.05.13 В 12:00
Місце проведення ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Директорка Проектно-освітнього центру Прикарпатського університету «Агенти змін» Світлана Кропельницька виступила одним із спікерів на онлайн-семінарі «Сприяння органів місцевої влади розвиткові туризму» для службовців громад, міст і територій. Організували і провели захід управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації спільно з Івано-Франківським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування.

Світлана Кропельницька, яка входить до складу Туристичної ради Івано-Франківської області, поділилась з учасниками інформацією про Центр АГЕНТИ ЗМІН. Зокрема, про ідеї проектів та проектні пропозиції, що сприяють розвиткові туризму і розроблені чи розробляються фахівцями спільно зі студентами Прикарпатського університету.