АГЕНТИ ЗМІН допоможуть зберегти палац Потоцьких
АГЕНТИ ЗМІН співпрацюють з ініціаторами цікавих планів зі збереження пам’ятки архітектури та містобудування історичного значення у місті Івано-Франківську. Це дуже відомий палац, який звів у колишньому Станиславові польський коронний гетьман Андрій Потоцький для себе і родини. Комплекс палацу був збудований у 1672—1682 роках і добудовувався у 1980-х.
Тож 16 вересня відбулась онлайн-консультація директорки Проєктно-освітнього центру «Агенти змін» Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Світлани Кропельницької та фахівчині із соціальних проектів Тетяни Мигович для заступниці директора КП ПІК “Палац” Оксани Ковальчук щодо написання проєктів задля реновації будівлі палацу.
Фахівцями надано роз’яснення щодо формулювання назви, визначення результатів та основних заходів конкретних проєктів, що розроблятимуться для досягнення означених цілей.
Прикарпатський національний університет та Комунальне підприємство „Простір Інноваційних Креацій „Палац” є партнерами у співпраці в сфері розвитку культури, науки і бізнесу та збереження культурної спадщини.
Нагадаємо, відповідний Меморандум 8 липня підписали ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда та директор комунального підприємства Володимир Гайдар.
“Завдяки цій співпраці та реалізації відповідних проектів за допомогою нашого офісу АГЕНТИ ЗМІН ми зможемо розвивати нашу історичну пам’ятку архітектури – Палац Потоцьких – шляхом привернення уваги наших європейських колег. Адже Європі завжди цікаві такого типу платформи мультикультурного простору. Натомість нам це дозволить залучати інвестиції і запрошувати у місто цікаві особистості”, – зазначив під час підписання ректор університету Ігор Цепенда.
Володимир Гайдар, директор КП „Простір Інноваційних Креацій „Палац” “, своєю чергою підкреслив, що Палац Потоцьких має стати платформою для комунікацій і співпраці науки, бізнесу і мистецтва. “Ми будемо формувати конкретні робочі групи, які будуть стосуватися, зокрема, і охорони культурної спадщини в плані архівних, археологічних досліджень. Крім того, фахівці університету долучаться до культурно-видовищних подій, які будуть відбуватися у нас на платформі. Власне тому і обрали партнерів, які можуть у цьому нам посприяти”, – розповів Володимир Гайдар.