Головна АНОНС. Стратегія розвитку 2027 – фінансування проєктів ДФРР

АНОНС. Стратегія розвитку 2027 – фінансування проєктів ДФРР

Початок 2020.01.17 В 10:00

Кінець 2020.01.17 В 11:30
Місце проведення ОФІС ПРОЕКТНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ "АГЕНТИ ЗМІН" ПРИКАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Запрошуємо Вас взяти участь у телеконференції «Стратегія розвитку 2027», яку проєкт міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС) разом з мережею РЕГІОНЕТ проведе

17 січня 2020 року з 10-00 до 11-30.

Оскільки триває програмний період стратегічного планування розвитку на рівні держави та регіонів до 2027 року, у Івано-Франківській області відбувається формування проектних пропозицій до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку на 2021-2023 роки. Тож АГЕНТИ ЗМІН пропонують обговорити питання  щодо актуальних інноваційних ідей розвитку бізнесу/МСП в регіоні, залучення інвестицій та інших ресурсів для проектів з регіонального та місцевого розвитку, що потенційно могли б брати участь у грантових конкурсах, нових конкурсних відборах ДФРР, секторальної бюджетної підтримки, інших та сприяли б формуванню і успішній подальшій реалізації Стратегії регіонального розвитку й досягненню її ключових індикаторів.

Проведення телеконференції  та можливу очну участь забезпечуватиме Проектно-освітній центр АГЕНТИ ЗМІН Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спільно з Регіональною експертною спільнотою мережі РЕГІОНЕТ  (офіс, вул.Чорновола, 88).

У телеконференції зможуть взяти участь усі фахівці Івано-Франківської області, які займаються питаннями регіонального та місцевого розвитку, і які до 16.01.2020 зареєструються за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScMqSC0uorVtdRGz3DlfKkEfxynEl56_DsJtGqA4mE0PgHQug/viewform

Для участі у телеконференції достатньо мати підключення до мережі інтернет сучасного мобільного телефона (смартфона) або портативного комп’ютера, або стаціонарного комп’ютера, обладнаного веб-камерою і аудіосистемою. Тим, хто зареєструється вчасно, перед початком телеконференції буде надіслано посилання для підключення.