Консультаційно-дорадча робота
Агенти змін Світлана Кропельницька і Тетяна Мигович у колі експертів взяли участь в обговоренні й напрацюванні концепції розвитку Галича, який має стати справжнім туристичним магнітом, що забезпечить зростання туристичних потоків регіону.
Робоча зустріч відбулася у приміщенні Івано-Франківської облдержадміністрації за сприяння й організації Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій.
Відкрив зустріч начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА Олександр Зрайко. Він розповів про необхідність визначення основних шляхів відновлення Галича як культурно-відпочинкового центру Прикарпаття. Представив радника голови ОДА Лесю Круп’як як відповідальну особу за роботу в даному напрямі.
Громадський активіст Володимир Олійник підняв проблему про необхідність розвитку освітнього простору, зокрема відділення Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника. Спільно з першим заступником міського голови Галицької міської ради Івано-Франківської області
Володимиром Чуйком обговорили можливість розміщення даного простору в м. Галичі.
Фахівчиня Центру «Агенти змін» Тетяна Мигович запропонувала розглядати ряд напрямків роботи задля розвитку Галича, а саме освіта, туризм, міжнародна співпраця. У підтримку директорка Центру Світлана Кропельницька висловила думку про необхідність використання кластерного підходу у досягненні означених цілей, виявленні вузьких місць та прогалин у цілісній потенційній кластерній організації розвитку як м.Галич, так і сфери туризму у Галицькому районі.
Декан факультету туризму Прикарпатського університету Володимир Великочий розповів про своє бачення можливостей розвитку Галича.
Директорка комунікаційної агенції «ФАМА» Марічка Артиш запропонувала чітко окреслити території, цільові групи та результати, яких прагне досягти робоча група.
Михайло Ковтун, директор обласне комунальне підприємство «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» обгрунтував необхідність надати можливості приватному бізнесу взятись за розв’ язання наявних проблем.
Заступник генерального директора Національний Заповідник «Давній Галич» Семен Побуцький розповів про кількість заповідних територій та інноваційні шляхи популяризації культурної спадщини, розроблені заповідником «Древній Галич».
Віталій Передерко, начальник відділу туризму, висловив думку про необхідність розробки більш вузьким колом спеціалістів тактичних кроків досягнення цілей.
Марія Ковалів, заступниця голови ГО «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)» наполягла на визначенні чітких меж та форм співпраці.
Також у робочій зустрічі і дискусіях брали участь заступниця ГО «Галич давній сучасний» Аріна Сивак та головна спеціалістка відділу туризму Мар’яна Павлів.
Після жвавого двохгодинного обговорення Володимир Чуйко і Леся Круп’як узгодили подальші кроки в роботі задля досягнення окреслених цілей розвитку м.Галича.