
РОБОЧА ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ УДСК ТА АГЕНТІВ ЗМІН
АГЕНТИ ЗМІН та представник Українського соціального дослідницького консорціуму (УДСК), головою Правління якого є ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор ЦЕПЕНДА, напередодні нового календарного року провели робочу онлайн зустріч.
Метою заходу насамперед стало обговорення планів та узгодження спільних заходів університету, АГЕНТІВ ЗМІН та УДСК.
УДСК представляла його виконавча секретарка, адвокатка, голова ВГО Української Жіночої Варти – Олена БІЛЕЦЬКА.
Від Проектно-освітнього центру «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ у робочі зустрічі взяли участь – директорка Центру, доцентка кафедри фінансів Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА, фахівчиня з науково-дослідних/інноваційних проектів, доцентка кафедри фінансів Зоряна КРИХОВЕЦЬКА та фахівець Центру з міжнародних/транскордонних проектів Михайло СТАТКЕВИЧ.
Олена БІЛЕЦЬКА насамперед зауважила, що підвівши підсумок діяльності на засіданні 5 листопада, УДСК прийняв рішення мобілізувати до спільної діяльності всі вузи, зокрема, щоб кожен з членів УДСК запропонував заходи в межах своєї діяльності, до яких можна залучити інших учасників УДСК. Навела перелік вже запропонованих заходів від окремих університетів. Також акцентувала увагу на майбутній спільній проектній та міжнародній роботі ЗВО, які є учасниками Консорціуму.
Зі сторони Прикарпатського університету Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА теж окреслила напрямі, які АГЕНТИ ЗМІН бачать як пріоритетні для спільного впровадження в складі Консорціуму. На думку директорки Центру «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ «особливої уваги потребують активізація спільної проектної діяльності та консультаційної з проектного менеджменту в рамках УДСК. Але ця активізація, насамперед можлива, якщо провести попередній розподіл учасників консорціуму на основі опитування за рівнями володіння ними знаннями та навиками з управління проектами різного типу. На базі такого поділу можливо буде розробити більш ефективну стратегію взаємодії між учасниками УДСК. При цьому з університетами, в яких є вже достатній досвід з проектного менеджменту можна формувати спільні проектні команди і розпочинати вже діяльність за визначеними напрямками, а учасникам, які мають менший досвід, – запропонувати підвищення кваліфікації на базі наших сертифікатних тренінгів з проектної грамотності та проектного управління».
Фахівчиня з дослідницьких та наукових проектів Зоряна КРИХОВЕЦЬКА доповнила, що анкетування для учасників варто доповнити опитуванням за пріоритетними науково-дослідними напрямками, актуальними для університетів – членів УДСК.
Загалом було структуровано напрями потенційної співпраці учасників УДСК у 2022 році за напрямами спільної проектної діяльності та визначено першочергові й ключові завдання.