Головна КРОКУЄМО В НОГУ З ЧАСОМ І З ШІ У ПРОЕКТНІЙ СФЕРІ

КРОКУЄМО В НОГУ З ЧАСОМ І З ШІ У ПРОЕКТНІЙ СФЕРІ

Початок 1 листопада

Місце проведення Долина

У Долинській громаді відбувся цікавий тренінг на тему «Застосування цифрового сервісу ChatGPT при генеруванні концептів проєктів розвитку громад»

Тренінг провела Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА, директорка Проєктно-освітнього центру «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ, к.е.н, доцентка кафедри фінансів Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Учасники мали можливість дізнатися про важливість штучного інтелекту в сучасному проєктному менеджменті.

Захід організовано відділом інвестицій і туризму Долинської міської ради в рамках Програми розвитку міжнародного співробітництва, туризму, інвестиційної та проектної діяльності.

Основні теми, які були розглянуті під час тренінгу:

  •  Що таке штучний інтелект та ChatGPT?
  •  Як програмні документи донорів допомагають формувати концепції проєктів?
  •  Яка структура концепції проєкту?
  •  Основи промптингу: як формувати запити до ChatGPT.
  •  Порівняння генерування концепту проєкту за допомогою ChatGPT та людиною.
  •  Створення мегапромпту для ChatGPT.
  •  Як згенерувати концепт за допомогою мегапромпту.
  •  Корисні ресурси для поглиблення знань та закріплення навичок.

 

Голова громади Іван Дирів підкреслив у вступному слові: «Нам потрібно рухатися в ногу з часом, адже новітні технології стають невід’ємною частиною нашого життя. Як би нам цього не хотілось, але новітні технології вимагають від нас їхнього освоєння. Водночас вони значно спрощують і удосконалюють нашу роботу, дозволяючи зосередитися на творчих ідеях та стратегічному плануванні».

Світлана Кропельницька додала: «Використання ChatGPT відкриває нові можливості при написанні концептів проєктів, грантових заявок та інших документів. При цьому людський інтелект, знання та компетентності залишаються головним рушієм та інструментом їх успішного генерування та впровадження».

Цікавою складовою заходу був виступ на тему «Психотехніки підвищення стресостійкості» Мирослави Кулеші-Любінець, к.психол.н., доцентки кафедри клінічної та реабілітаційної психології, фахівчині Центру «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ. Учасники мали можливість дослідити власні негативні автоматичні думки у часі війни, визначити психологічні ресурси за допомогою афірмацій з МАК. «Такі тренінги, що відбуваються наживо безпосередньо у громадах, не лише підвищують якість заходів, але й створюють майданчик для нетворкінгу і нових знайомств для подальшої співпраці», – вважає Мирослава Кулеша-Любінець.

Участь у тренінгу взяли 35 представників Долинської громади, серед яких не лише держслужбовці міської ради різних підрозділів, але й педагоги, психологи, представники музеїв, артпросторів, громадських та благодійних організацій, ФОП і просто небайдужі мешканці громади, зацікавлені у її розвитку завдяки проєктам.

Приємним бонусом для представниць університету було також запрошення керівниці ГВО «ГРОМАДЯНСЬКИЙ КОРПУС» в Луганській області, артдиректорки єдиного в Україні музею «РЕЗИДЕНЦІЯ ЯНГОЛІВ» Олени Стеценко до цього неймовірного духовного наповненого артпростору у м.Долина, куди на початку повномасштабного вторгнення релоковано було всього 54 сімї з окупованої території.

Коментарі закриті.