Головна НАЛАГОДЖУЄМО СПІВПРАЦЮ ЗІ СПАСЬКОЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ГРОМАДОЮ

НАЛАГОДЖУЄМО СПІВПРАЦЮ ЗІ СПАСЬКОЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ГРОМАДОЮ

Початок 27 серпня

Місце проведення ОФІС ПРОЕКТНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ "АГЕНТИ ЗМІН" ПРИКАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Сьогодні в офісі АГЕНТІВ ЗМІН ПНУ відбулась перша ознайомчо-робоча зустріч з представниками Спаської територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області.

Зустріч ініціював виходець з територіальної громади, проректор Прикарпатського національного університету з науково-педагогічної роботи, професор Руслан ЗАПУХЛЯК.

У заході взяли участь голова Спаської ТГ Микола МЕДВІДЬ, директор Центру «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ, доцентка кафедри фінансів Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА, директор Наукового парку «ПРИКАРПАТСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ» Роман БУБНА, фахівчиня Центру, доцентка кафедри загальної та клінічної психології, фахівчиня Центру Мирослава КУЛЕША-ЛЮБІНЕЦЬ, фахівець Центру Михайло СТАТКЕВИЧ.

Учасники зустрічі обговорили перспективні напрямки співпраці університету із Спаською ТГ, зокрема у сфері освіти, туризму, екології, безпеки та ін., а також можливості допомоги громаді у побудові потенційних транскордонних партнерств з метою участі у майбутніх міжнародних грантових програмах.