Головна Переможець у конкурсі науково-дослідних проєктів

Переможець у конкурсі науково-дослідних проєктів

Кандидат фізико-математичних наук, професор кафедри фізики і хімії твердого тіла фізико-технічного факультету, професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  Любомир Никируй став переможцем у грантовому конкурсі українсько-білоруських науково-дослідних проєктів у 2020 р. Конкурс був оголошений Міністерством освіти і науки України і Державним комітетом з науки і технологій Республіки Білорусь.

Проєкт нашого науковця “Синтез, контроль та лазерна діагностика теплофізичних властивостей тонкоплівкових термоелектричних матеріалів на основі багатокомпонентних сполук PbSnSeTe” виконуватиметься в рамках українсько-білоруського науково-технічного співробітництва.

Варто зазначити, що проєкт професора Любомира Никируя увійшов в число 10 проєктів-переможців з України.

Вітаємо професора Любомира Никируя з перемогою у грантовому конкурсі та бажаємо успіхів у реалізації проєкту!