Головна СТУДЕНТСЬКА НАВЧАЛЬНА ОНЛАЙН-ПРАКТИКА З АГЕНТАМИ ЗМІН

СТУДЕНТСЬКА НАВЧАЛЬНА ОНЛАЙН-ПРАКТИКА З АГЕНТАМИ ЗМІН

Початок 24 травня

Кінець 5 червня

У Проектно-освітньому центрі «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ з  24 травня триває навчальна онлайн-практика студентів. Було проведено настановчу онлайн – зустріч із студентами спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» і тривають консультації в режимі онлайн.

У настановчому включенні взяли участь доцентки кафедри фінансів, фахівчині Центру Тетяна СОЛОДЖУК, Тетяна МИГОВИЧ, Зоряна КРИХОВЕЦЬКА, директорка Центру Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА, а також відповідальний за організацію практики від кафедри доцент Тарас СУС.

Студенти отримали рекомендації щодо термінів, порядку проходження, виконання основних завдань, формування та захисту звітів з практики у Проектно-освітньому центрі «АГЕНТИ ЗМІН».

Подальші консультації студентів спеціальності проводитимуться фахівцями проєкту відповідно до надісланих ними запитів в електронний журнал Центру.

До слова, студенти мають виконати такі цікаві завдання, що допоможуть їм сформувати необхідні фахові компетентності:

• написання анотацій до базових презентацій за типами проектів, розміщених на сайті у рубриці «КОНСАЛТИНГ ЗА ТИПАМИ ПРОЕКТІВ»;
  • сформувати буклет програм / джерел фінансування за одним із типів проектів;
  • дослідити історію успіху одного з проектів, який вже виконано в Україні.