Головна КОНСУЛЬТУЄМО ПІДРОЗДІЛИ УНІВЕРСИТЕТУ

КОНСУЛЬТУЄМО ПІДРОЗДІЛИ УНІВЕРСИТЕТУ

Початок 15 квітня

Місце проведення Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Сьогодні відбулася робоча онлайн зустріч директорки АГЕНТІВ ЗМІН Світлани КРОПЕЛЬНИЦЬКОЇ і фахівчині Центру Мирослави  КУЛЕШІ-ЛЮБІНЕЦЬ з колективом кафедри географії та природознавства факультету природничих наук за ініціативи завідувачки кафедри Ярослави АТАМАНЮК.

Темою зустрічі були можливості та перспективи співпраці у різноманітних напрямках проєктно-освітньої діяльності.

На заході доцентка Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА презентувала ПАМЯТКУ для викладачів університету, де детально розписані можливості співпраці з АГЕНТАМИ ЗМІН ПНУ. Також викладачам кафедри було запропоновано короткий екскурс за темою розробки концепції проєкту.

Доцентка Мирослава КУЛЕША-ЛЮБІНЕЦЬ поділилася досвідом  співпраці зі студентами у соціальних проєктах та розповіла про діючі вибіркові дисципліни з проєктної діяльності  в освітніх програмах спеціальності «Психологія». На завершення зустрічі фахівчині Центру відповіли на питання учасників.