Головна АГЕНТИ ЗМІН – МАЙДАНЧИК ДЛЯ ЗУСТРІЧІ

Початок 15 квітня, 16.00

Кінець 15 квітня, 17.00
Місце проведення ОФІС ПРОЕКТНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ

Сьогодні в Проектно-освітньому центрі АГЕНТИ ЗМІН відбувся вебінар для учнівської молоді про можливості юриспруденції у професійній реалізації.

Зустріч було організовано Навчально – науковим юридичним інститутом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника разом із Асоціацією правників в Івано-Франківській області.

У вебінарі взяли участь Ольга ЗОЗУЛЯК – науковець, докторка юридичних наук, доцентка, професорка кафедри цивільного права, Зоряна ЯРЕМАК – кандидатка юридичних наук, доцентка, завідувачка кафедри трудового, екологічного та аграрного права, Ігор КОЗИЧ – кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Вікторія КУЗИК – голова Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області та Тетяна МИГОВИЧ – кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, фахівчиня Проектно-освітнього центру «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ.

«Просто про складне у  цивільному, екологічному та кримінальному праві для молоді – так можна охарактеризувати доповіді спікерів» – зазначила вкінці зустрічі Тетяна МИГОВИЧ.

Зі свого боку юристи висловили бажання і в подальшому працювати спільно з АГЕНТАМИ ЗМІН.