Головна МУЛЬТИВЕКТОРНИЙ ПРОЄКТ РОЗВИТКУ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ

Початок 10:00

Кінець 18:00
Місце проведення Офіс АГЕНТІВ ЗМІН

АГЕНТАМИ ЗМІН розроблено мультивекторний проєкт «МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР “ОБСЕРВАТОРІЯ” НА ГОРІ ПІП ІВАН –  ПЛАТФОРМА РОЗВИТКУ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ».

Майже два тижні тривала підготовка концепції регіонального інвестиційного проєкту.

Учасники команди АГЕНТІВ ЗМІН, фахівці університету за підтримки експертів профільних сфер опрацювали потенційні проєктні вектори розвитку:

• Розвиток функціоналу астрономічної обсерваторії, супроводження супутників космічних агентств;
  • Метеоспостереження, продаж метеоінформації для авіаперевізників;
  • Екобезпечний туризм: екологія й безпека у розвитку туристичної галузі.

Проєкт спрямований на забезпечення розвитку Карпатського регіону через формування на базі Міжнародного наукового центру “Обсерваторія” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Варшавського університету на г. Піп Іван унікального для України простору взаємодії науки, культури, креативних індустрій, безпеки, екології, туризму тощо.

Перший крок зроблено! Пошук інвесторів та усіх зацікавлених у підтримці розвитку Карпатського регіону триває.