Головна Зустріч з представниками адміністрації уряду Данії

Зустріч з представниками адміністрації уряду Данії

Початок 2019.05.21 В 12:00

Кінець 2019.05.21 В 13:00
Місце проведення ОФІС ПРОЕКТНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ "АГЕНТИ ЗМІН" ПРИКАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Під час зустрічі з представниками адміністрації уряду Данії Бенедиктом Геррманном та Філіпом Ботерном йшлося про наміри співпраці Прикарпатського університету у рамках програми Європейського Союзу “U-LEAD з Європою”. Це Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку. У переговорах взяли участь проректор університету Сергій Шарин та Андрій Загороднюк, завідувачка кафедри управління і бізнес-адміністрування Валентина Якубів, директор Проектно-освітнього центру “Агенти змін” Світлана Кропельницька, працівник відділу міжнародних зв’язків університету Анна Зоріна та високоповажні гості.

Гості ознайомилися із діяльністю Проектно-освітнього центру АГЕНТИ ЗМІН. Директор центру Світлана Кропельницька під час презентації звернула увагу прдеставників адміністрації уряду Данії на діяльність АГЕНТІВ ЗМІН, яка направлена співпрацю із широким спектром осіб. Від об’єднаних територіальних громад і їх мешканців до інституцій громадянського суспільства та студентів, аспірантів та науковців університету, від підприємців до органів державної влади.